top of page

O nas

Historia firmy PrefBUD sięga roku 1985. Wtedy powstał Zakład Prefabrykacji Budowlanej, który początkowo mieścił się w Popowie Parcele. Zaczynaliśmy od produkcji żużlowych pustaków ściennych, płytek chodnikowych oraz betonowych kręgów do studni. 

W 2000 roku przenieśliśmy produkcję do Tulewa Górnego. Nasza firma wyspecjalizowała się głównie w produkcji bloczków fundamentowych oraz stropów TERIVA. Produkowaliśmy zarówno belki do stropów gęstożebrowych, jak i lekkie pustaki stropowe z betonu keramzytowego. 

Od ponad 10 lat rozwijamy produkcję betonu towarowego. Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa stawiamy na wysoką jakość produktów. W produkcji używamy surowców najwyższej jakości od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Obecnie produkujemy betony towarowe wszystkich klas oraz wykonujemy betony specjalne o niezwykle ścisłych wymogach, np. betony posadzkowe oraz mostowe. 

W roku 2018 uzyskaliśmy Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji 

oraz rozpoczęliśmy budowę nowego zakładu produkcji betonu. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów wybudowaliśmy nowoczesny węzeł betoniarski marki Hartmann Powermix. 

Obecnie dysponujemy maksymalną wydajnością produkcyjną do 120m3/h. Nasza flota obejmuje: 

- 2 betonomieszarki z pompą o zasięgu 28 oraz 32mb, 

- 6 betonomieszarek. 

bottom of page